آخرین رزومه و سوابق کاری

   جهت مشاهده خلاصه ای از آخرین سوابق کاری شرکت مهندسی افرند رسای تهران بر روی لینک  دانلود  کلیک نمایید.استقرار سیستم IMS

 شرکت مهندسی افرند رسای تهران در تاریخ 14.04.2014 موفق به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه از موسسه SWISS CERT گردید.  

آیا می دانید از ویژگیهای منحصر به فرد سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات(CMMS) این شرکت :

  • امکان Insert نمودن کلیه نقشه ها از جمله نقشه های جانمایی(Layout ) ، نمودارهای جریان خط تولید، P&ID و غیره با قابلیت برقراری Link بر روی تجهیزات نقشه ها توسط کاربر به منظور مشاهده اطلاعات و مشخصات فني بصورت پويا
  •  اعلان هشدار صدور برنامه هاي نت برنامه اي و يا غير برنامه اي بصورت بصري ( علائم رنگي ) بر روي تجهيز مربوطه
  •  امكان نوشتن فرمول توسط کاربر جهت تعيين حدود مجاز جهت برنامه ریزی نت مبتنی بر شرايط (CBM) و صدور هشدارهای مربوطه و ............. می باشد. 

     

سيستم مكانيزه مديريت نگهداري وتعميرات CMMS
بعلت حجم بسيار زياد فعاليتها و گردش کارها وعـدم امکان اجراي صحيح و بـه موقع آنها به روش دستي و احتمال بروز خطاي انساني ، لازم است که کليه عملياتهاي نگهـداري و تعميرات بصورت مكانيزه و اتوماسيون اجرا شـده وبا امکان کنترل و مـديريت بهتر بر نحوه انجام ايـن فعاليتها و همچنيـن امکان آناليز و تحليل بر اطلاعات خروجي از سيستـم ، به اهـداف و مزاياي ذکر شـده نزديک شويــم . شركت مهندسي افرندرساي تهران در ادامه طراحي و پياده سازي سيستم هاي دستي و به جهت مكانيزاسيون آنها نرم افزارهایي كاملا كارا و اجرايي را تحليل و طراحي نموده است بطوريكه در تمامي مراحل طراحي اين نرم افزار ها، الزامات و فرايندهاي اجراي نگهداري و تعميرات درخط توليد قدم به قدم شبيه سازي گرديده و سعي شده است تا با پوشش تمامي موانع و مشكلات بر سر راه انجام عملياتها ، از ساير نرم افزارها متمايز باشند. يكي ديگراز ويژگيها و وجه تمايز نرم افزار های ARTEC  امكان اعمال تغييرات جهت سازگاري Customization  با نيازهاي خاص واحدهاي توليدي و صنعتي مي باشد . از اهم اين سازگاريـهـا مـي توان به امكان برقـراري ارتباط با ساير سيستم ها نظير انبارداري ، حسابداري صنعتي ، PLC ( كارخانه سيمان خزر ) و تجهيزات اندازه گيري اشاره نمود.

نرم افزارهای شرکت  مهندسی افرند رسای تهران به شرح زیر می باشد:

1- سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (تحت وب)
2- سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (تحت ویندوز)

1- سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (تحت وب)
تولید این سیستم از سال 86 مراحل آغازین خود را شروع و در سال 88 آماده بهره برداری گردید. در ساخت این سیستم از آخرین تکنولوژی های نرم افزاری و برنامه نویسی استفاده و سعی گردیده تا محیطی User Friendly را برای کاربران مهیا نماید. در حال حاضر این سیستم در صنایع نفت و گاز در حال بهره برداری است.  توضیحات بیشتری در مورد ویژگیهای این سیستم در کاتالوگ آن موجود می باشد که می توانید آنرا از همین سایت دانلود نمایید.

2- سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (تحت ویندوز)
طراحی این سیستم از سال 80 آغاز و در همان سال آماده بهره برداری گردیده. تا بحال چندین ویرایش از این نرم افزار ارائه شده که در هر یک نواقص نسخ قبلی برطرف و ویژگیها و قابلیتهای جدیدی به آن اضافه گردیده.
كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت افرند رساي تهران مي باشد و هر گونه كپي برداري بدون ذكر نام مورد پيگرد قانوني قرار مي گيرد.
 Copyright © 2007 Artec. All rights reserved.  Copyright © 2007 Artec. All rights reserved.